Sportovní
fyzioterapie brno

Zabýváme se diagnostikou, terapií a prevencí funkčních poruch pohybového aparátu.

Předcházíme vzniku nežádoucího přetížení, zranění nebo bolestí pohybového aparátu.

V terapii bolestivých stavů a vadného držení těla využíváme zákonitostí a prvků vývojové kineziologie.

Odstraňujeme bolesti a potíže bez léků a operačních zákroků.

Hledáme patologické bariéry na kloubech a měkkých tkáních a odstraňujeme je šetrnými technikami.

Poskytujeme profesionální konzultace pro trenéry, sportovce, či jejich rodiče.

Poskytujeme individuální pohybový program šitý na míru každému klientovi.

Kurzy

1.11.2016
Bosá chůze a její vliv na funkci pánevního dna
školitel: Bc. Lukáš Klimpera

Kurzy

21.-22.10.2016
Viscerovertebrální vztahy a jejich využití v klinické praxi
školitel: Mgr. Petr Bitnar

Časopis

PRODEJ ČASOPISU
Umění fyzioterapie č.2 - Noha
(30.11.2016 - 2ks na prodej)

Racing

14.-16.10.2016
Hankook 24H EPILOG BRNO
Grasser Racing Team

Nová ordinace

16.9.2016
Slavnostní otevření
X-areny i nové ordinace SF3!

Exhibice

16.9.2016
Pozvánka na otevření X-arény s exhibicí Petra Koukala a Scotta Evanse

 

 

Tenis

4.-7.9.2016
1.liga dospělých s TC Brno
2.místo ve skupině
Ostrava

Konference

23.4.2016
Moderní sportovní výživa
aneb
v praxi je všechno jinak.

Časopis

VYPRODÁNO!!!
Umění fyzioterapie č.1 - Dětská noha
(aktualizováno 19.4.2016)

Kurzy

12.-13.3.2016
Anatomy Trains I. (Thomas Myers & James Earls),
školitel: Ari-Pekka Lindberg

Kurzy

10.-13.12.2015
Dynamická Neuromuskulární Stabilizace - část D
certifikovaný kurz

Kurzy

30.11.-3.12.2015
Refresh kurz: Funkční diagnostiky a terapie pohybového aparátu
školitelka Mgr.Hanušová Šárka, Ph.D.

Kurzy

2.10.-4.10.2015
Born To Run Coaching Course
with Lee Saxby and Daniel Visser
Running Technique Prague

Tenis

6.-11.9.2015
1.liga smíšených družstev s TC Brno 
vicemistr 1. české ligy

Veslování

16.2.-4.3.2015
Soustředění v Seville

Veslování

22.1.-5.2.2015
Soustředění v Seville

 

 

 

 

Kurzy

4.7.2015
Born To Run
Running Technique Prague

Kurzy

23.-27.7.2014
Forma-funkce-facilitace

Poukaz

Využijte dárkových poukazů pro Vaše blízké :)

Kurzy

5.-7.10.2012
Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (dle Koláře) část A

Badminton

27.-30.9.2012
41. Thwack Czech International Championships

Kurzy

19.-21.9.2012
"Klappovo lezení - kvadrupedální lokomoce v prevenci a léčbě"

Tenis

9.9.-12.9.2012
1.liga družstev dospělých s TC Brno v Jablonci nad Nisou

Vodní pólo

16.7.-21.7.2012
Soustředění a turnaj olympijských nadějí v Dunaújváros (Maďarsko) s českou juniorskou reprezentací vodních pólistek.

 

Badminton

13.-17.2.2012
European Men's & Women's Team Championships 2012 s českou reprezentací

Vodní pólo

23.-25.3.2012
Six Nation Cup v Brně - 3.místo pro českou reprezentaci vodních pólistů

Badminton

29.5.-2.6.2012
3.místo pro TJ Sokol Veselý Brno Jehnice na European Club Championships 2012, Pecs, Hungary

Tenis

18.-21.9.2011
S TC Brno na MČR družstev dorostu v Praze

MOJE SLUŽBY PRAVIDELNĚ VYUŽÍVAJÍ

Monika Štěpánová

plavání

Tomáš Hron

muay thai

Jiří Kučera

hod oštěpem

SK Brno Slatina

badminton

TC Brno

tenis

SKP MG BRNO

moderní gymnastika

Michal Světnička

badminton

Klára Opatřilová

moderní gymnastika

O nás

Mgr. Eva Roupcová

Mgr. Olga Vallová

Mgr. Veronika Gistrová

Mgr. David Janoušek

Těšíme se na vás!

info@sf3.cz

Provozovna č.1:

Mgr. Eva Roupcová - 604 263 569

Mgr. Olga Vallová - 773 029 199

Mgr. Veronika Gistrová - 602 272 968

Mojmírovo náměstí 22, 612 00 Brno


Provozovna č.2:

Mgr. David Janoušek - 608 168 690

X-aréna Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno